Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!czwartek, 1 listopada 2012

Targi, targi...

W dniach 25-28 października odbywały się coroczne Krakowskie Targi Książki. W tym roku to już szesnasta edycja tej zasłużonej dla promocji książek i czytelnictwa imprezy. Na naszym stoisku mogliście spotkać takich autorów, jak: Wanda Chotomska, Anna Łacina, Katarzyna Zyskowska-Ignaciak, Katarzyna Michalak, wreszcie kto chciał, mógł porozmawiać też z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk.


W tle od lewej: Marta Orzeszyna, reasercherka "Podróży do miasta świateł" oraz pisząca te słowa, czyli Agata Napiórska. Fotografie wykonała Joanna Jurgała-Jureczka.

Kolejka do Autorki ciągnęła się wzdłuż naszego stoiska i długo nie malała, bo każdy z Was otrzymywał piękną dedykację, a pisanie trwało.


Kto chciał, mógł na stoisku zaopatrzyć się w "Journal de Paris" oraz zakładki, był także częstowany cukierkami.


W niedzielę zakończyliśmy targi i nasze z Wami spotkania. W Krakowie spotkamy się dopiero za rok, ale być może już w maju w Warszawie na Stadionie Narodowym...

A ja, w mojej skromnej osobie, miałam przyjemność odebrać z rąk Redaktora Naczelnego portalu Granice.pl nagrodę dla "Podróży do miasta świateł", która wyborem jury została mianowana Książką na jesień! Poniżej zdjęcie i komunikat:


Miłego weekendu!
Agata

2 komentarze:

  1. Ach, byłam na Targach i nawet udało mi się dłuższą chwilę porozmawiać z panią Małgorzatą i spotkać na żywo Martę Orzeszynę (wirtualnie znamy się już jakiś czas).
    Do następnych Targów:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Autorka bardzo ceni blogerów i zawsze znajduje dla nich czas. Miejmy nadzieję, że będzie kiedyś okazja na dłuższe spotkanie, podczas targów zawsze tak wiele się dzieje...
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń