Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!wtorek, 15 maja 2012

III Warszawskie Targi Książki

Kto był na targach? Komu udało się zobaczyć naszą hostessę, rozdającą "Journal de Paris" i zdobyć gazetkę? Napiszcie o swoich wrażeniach!

Na Warszawskich Targach Książki Nasza Księgarnia obecna była duchem. Reprezentowali nas autorzy: Anna Łacina, Romek Pawlak oraz Małgorzata Gutowska-Adamczyk, z którymi mogliście się spotkać na gościnnym stoisku Granic.pl, którego niestrudzonym gospodarzem był Sławomir Krępa.

Dziękujemy!


Na gorącym targowym uczynku przyłapał nas Grzegorz Raczek z DużegoKa.

Agata

6 komentarzy:

 1. Na targach byłam, z Panią Gutkowską słowo zamieniłam ,kolejny autograf zdobyłam ,dziękuje.Czekam na nową książkę.


  Ela-fanka

  OdpowiedzUsuń
 2. Otrzymałam "Journal de Paris" od przesympatycznej "paryżanki" - gazetka jest bardzo interesująca, brawa za znakomity pomysł! Z przyjemnością przeczytałam wszystkie artykuły i już nie mogę się doczekać nowej książki Pani Małgorzaty! Żałuję, że nie udało mi się spotkać z Autorką, ale akurat w niedzielę nie mogłam być na targach. Mam nadzieję nadrobić to przy najbliższej okazji.
  Pozdrawiam ciepło
  Aneta

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło mi, że "paryżanka" się Pani spodobała i cieszę się, że "Journal" zyskał Pani uznanie! Dziękuję w imieniu swoim, Autorki oraz kolegów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się może przyznam, że nie znałam wcześniej książek Pani Małgorzaty. Na targach podeszła do mnie miła młoda osoba z ulotką-gazetką i tak zaciekawiła mnie zapowiadaną książką (gazetkę też całą przeczytałam), że w domu natychmiast zaczęłam poszukiwania w Internecie i tak trafiłam tutaj. Akurat zanim ukaże się nowa książka, zapoznam się z "Cukiernią"! Już zamówiłam! A dla córki jeszcze "13. Poprzeczną".

   Usuń
 4. "Journal de Paris" oczywiście otrzymałam od przemiłej hostessy, która bardzo zaciekawiła mnie ksiażką. Wydanie bardzo mi się podobało, ale nic dziwnego NK zawsze dba o najdrobniejsze szczegóły.
  Jolanta

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za Wasze uwagi! Zwłaszcza anonimowej Pani, która nie była fanką "Cukierni", a kupiła też córce "13 Poprzeczną"! Jeśli życzą sobie Panie dostać również nasz "Obserwator Gutowski" proszę o mail o takim właśnie tytule na adres: dzialpromocji@nk.com.pl zawierający Wasz adresem domowy. Natychmiast prześlemy "Obserwator"! Znajdziecie tam wywiad, trochę ciekawostek i przepisy na przepyszne domowe potrawy Autorki. Polecam!
  Agata

  OdpowiedzUsuń