Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!środa, 30 maja 2012

Wizyta w Sieradzu

Wczoraj wraz ze wspierającymi mnie Agatą Janaszek oraz Krzysztofem Datynieckim z Naszej Księgarni odwiedziłam Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu. Z Warszawy do Sieradza wybraliśmy się przez Paryż:W przygotowywanej właśnie do remontu sieradzkiej bibliotece trwało wywożenie regałów. Mimo tego zamieszania zostaliśmy gorąco przyjęci przez panią Zofię Olechnowicz.
Pierwsze spotkanie z młodzieżą miało sympatyczny przebieg. Dziękuję nauczycielom i tym, którzy zechcieli ze mną porozmawiać, a zwłaszcza Hubertowi i Piotrkowi. Spotkanie z czytelnikami to dla autora zawsze wielkie święto.

Później mieliśmy czas na zobaczenie miasta. Zatrzymując się przy zegarze słonecznympiękną aleją lipową


 przeszliśmy na rynek  a potem do nowszej części miasta. Wieczorne spotkanie będę wspominać bardzo dlugo, ponieważ zaznałam tyle ciepła i życzliwości, że trudno mi było rozstać się ze wspaniałymi młodszymi i starszymi czytelniczkami. Z Sierasza wyjechaliśmy obdarowani słodkimi rogalami z kruszonką, które dziś stanowiły wspaniały dodatek do porannej kawy.

Dziękuję Dyrekcji Biblioteki oraz pani Zofii Olechnowicz, a także wszystkim czytelnikom, którzy zaszczycili swoją obecnością moje spotkania.

Pozdrawiam serdecznie!
Małgorzata Gutowska-Adamczyk  

Tu wizyta MGA w Sieradzu w obiektywie Krzysztofa Detynieckiego:

Początek spotkania z młodzieżą.


Tu już Autorka nabrała rozpędu.


Po spotkaniu nastąpiły rozmowy kuluarowe.


Agata Janaszek robiła to, co umie najlepiej. A potem nasza ekipa poszła się zrelaksować...


Sympatyczne spotkanie z mediami: Regionalną Telewizją Sieradzką oraz portalem Sieradz.com.pl (Redaktor Naczelny Piotr Andrzejak - pierwszy od prawej).


Sesję autografową uwieczniała również pani Zofia Olechnowicz (pierwsza z prawej).
Tu znajdziecie zapis rozmowy z Autorką, przeprowadzonej przez dziennikarkę radia Nasze.fm:Tu znajduje się wywiad udzielony Sieradzkiej.tv:


 
Tu to, co napisano o spotkaniu na stronie sieradzkiej biblioteki oraz serwis zdjęć pani Zofii Olechnowicz:Dziękujemy Pani Zofii oraz mediom sieradzkim za zainteresowanie spotkniami!Tymczasem ja wciąż czekam na zdjęcia Waszych ciast truskawkowych! Speszcie się, pierwsze przepisy i zdjęcia już napływają!
Agata

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza