Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!środa, 9 stycznia 2013

Witajcie w 2013!

Witajcie po przerwie!

W nowy rok 2013 wkroczyliśmy z radosnymi minami, czego i Wam życzę. Nasze humory poprawia fakt, że "Róża z Wolskich" Wam się podoba oraz że dzięki tej powieści trylogia "Cukiernia Pod Amorem" znajduje nowych czytelników.

Wczoraj na blogu Mowa Liter została opublikowana bardzo sympatyczna recenzja audiobooka pierwszego tomu "Cukierni", jeśli zechcecie się z nią zapoznać, kliknijcie w link:

http://mowaliter.blogspot.com/2013/01/magorzata-gutowska-adamczyk-cukiernia.html


Może nie wszyscy wiecie, że "Cukiernia" jest dostępna również w formie pocketowej. Polecamy księgarnie Matras, gdzie duży zestaw kosztuje obecnie 59,93 PLN, zaś poszczególne tomy w wydaniu kieszonkowym możecie kupować po 11,18 PLN, czyli 33,54 PLN za całość. Wszystkie informacje znajdziecie pod linkiem:

http://www.matras.pl/szukaj/?autor=Ma%C5%82gorzata%20Gutowska-Adamczyk


Informuję również, że pierwsze tegoroczne spotkanie autorskie Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk odbędzie się w Bibliotece przy Trawiastej 10 w Warszawie-Aninie w dniu 7 lutego o godzinie 17:00, zapraszamy serdecznie!

Życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku i wielu zabaw w karnawale!

Agata

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz