Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!niedziela, 26 sierpnia 2012

"Podróż do miasta świateł" już w zapowiedziach!


 
 
Zapewne już wiecie, że tak właśnie będzie wyglądała okładka pierwszego tomu "Podróży do miasta świateł", Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Miło jest mi Was poinformować, że książkę możecie już zamawiać w przedsprzedaży w niektórych księgarniach internetowych. Jej metryczkę znajdziecie chociażby na www.merlin.pl:
 
 
Powieść ukaże się jednocześnie w miękkiej i twardej okładce, w cenach odpowiednio: 39,90 i 49,90.
Będzie również dostępna w e-booku oraz audiobooku.
 
Nasz zespół ma nadzieję, że czytając tę powieść przeżyjecie niezapomniane chwile wędrówek po dziewiętnastowiecznym Paryżu, ale usatysfakcjonuje Was też wizyta u dawnych znajomych z Gutowa.

Premiera handlowa książki będzie miała miejsce 17 października.

Przypominam jeszcze o naszym konkursie na Wasze wspomnienia związane z lekturą "Cukierni Pod Amorem", które prosimy zostawiać w komentarzach do posta z dnia 11 sierpnia. Macie czas do końca miesiąca, czyli już tylko do najbliższego piątku. Nagrodami będą przedpremierowe egzemplarze "Podróży do miasta świateł" z dedykacją Autorki. Zatem raz jeszcze namawiam do pogrzebania w pamięci.


Miłej niedzieli,
Agata

3 komentarze:

  1. ależ mi się ta okładka podoba! szalenie! myślę, że i zawartość i tym razem przypadnie mi do gustu, już się nie mogę doczekać- a na książki pani Małgosi uwielbiam czekać:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałam zapytać kto będzie czytał audiobooka? Bo słucham właśnie 3 tomu cukierni w interpretacji Anny Dereszowskiej i jest to mistrzostwo świata jak dla mnie. Więc jeśli nową książkę też czyta Pani Dereszowska to by było rewelacyjnie :D

    OdpowiedzUsuń