Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!czwartek, 30 sierpnia 2012

Hania na planie, czyli jak nagradzamy naszych zwycięzców

Hania Jurgielewicz z Cieszyna jako jedyna z trzech uczestniczek, a zarazem zwyciężczyń naszego konkursu filmowego zdecydowała się wybrać na wycieczkę do Warszawy i Jeruzala.
Z Warszawy wyruszyliśmy samochodem Naszej Księgarni na plan filmowy w Strachominie nad rzeką Świder.Tam przywitał nas reżyser, Wojciech Adamczyk, który wręczył Hani prezenty w postaci kaset ze swoimi filmami i serialami oraz pokazał jej plan i przedstawił członków ekipy.


Następnie Hania usiadła w wozie transmisyjnym, poznając operatora serialu, Włodzimierza Głodka.

 
Mogła też zobaczyć, jak kamera widzi rzeczywisty obraz.
 
 
Wkrótce na planie pojawili się aktorzy, co uwieczniliśmy pamiątkowym zdjęciem.
 
 
Od lewej: Sylwester Maciejewski, Tomasz Sapryk. Artur Barciś, Hanna Jurgielewicz, Wojciech Adamczyk oraz Cezary Żak. Następnie aktorzy rozpoczęli próbę, a wkrótce potem mieliśmy okazję zobaczyć nagranie.Po pożegnaniu gościnnej ekipy "Rancza" pojechaliśmy jeszcze obejrzeć kultowe już miejsca, dom wójta oraz rynek w Jeruzalu ze sklepem i słynną ławeczką.


W drodze powrotnej pokazaliśmy jeszcze naszemu gościowi Sulejówek oraz pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego.


Dziękujemy, Haniu, za Twoją wizytę w Warszawie oraz prezenty, którymi nas obdarowałaś! Mamy nadzieję, że książki naszego wydawnictwa będą dla Ciebie równie miłą pamiątką!

Dział promocji Wydawnictwa Nasza Księgarnia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz