Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!sobota, 1 września 2012

Wzruszenia i zwierzenia - podsumowanie konkursu

Wczoraj minął termin nadsyłania Waszych opowieści o przygodach związanych z lekturą "Cukierni" i bardzo mi miło donieść, że zainteresowanie konkursem było duże. Nadeszło trzydzieści dwie odpowiedzi (jedna w dwóch częściach), z których niemal wszystkie zakwalifikowały się do konkursu.
Przez dwa najbliższe dni, czyli dziś i jutro, Autorka wybierze te, które nagrodzimy pierwszym tomem "Podróży do miasta świateł". Z tego, co piszecie, nowa powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdzie godne miejsce na Waszych półkach bibliotecznych.
Czytając Wasze opowieści odniosłam wrażenie, że wiele ze słów i zdań mogłam wypowiedzieć sama, nasze odczucia się niemal pokrywały.
Jako wydawnictwo, jesteśmy też dumni, że "Cukiernia Pod Amorem" obudziła w niektórych z Was chęć czytania w ogóle.
Chcielibyśmy spotkać się w tak zacnym czytelniczym gronie. Mam nadzieję, że może uda się to kiedyś zorganizować.
Na razie, w oczekiwaniu na werdykt, pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam na spotkania autorskie Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Tej jesieni najwięcej ich będzie na Warmii i Mazurach.

Miłego weekendu,
Agata, dział promocji WNK  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz