Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!środa, 20 lipca 2016

Pięć lat z "Cukiernią Pod Amorem", czyli Pierwszy Zlot Fanów

Jak ten czas leci! Nie chce się wierzyć, że "Cukiernię Pod Amorem" czytacie już od pięciu lat! Dotyczy to "Hryciów", bo przecież tom "Zajezierscy" wyszedł w 2010 roku!

Z tej okazji 25 czerwca odbył się w Płocku zorganizowany przez tamtejszą Książnicę I Zlot Fanów "Cukierni Pod Amorem". Wszystko zaczęło się punktualnie w południe. Na gości czekali organizatorzy oraz Autorka, kto mógł przywdział strój organizacyjny, czyli kapelusz! Na podwórku Książnicy stały kramy a pośród nich polowa księgarnia, stoisko modystki, kosmetyczki oraz mini kawiarenka. 


Każdy gość dostał pamiątkową torbę z upominkami - darami od organizatora.

Uroczystość odbyła się w ogrodzie Książnicy.

Autorka i organizatorki. Dyrektor Książnicy Płockiej Joanna Banasiak i Renata Kraszewska.
Od początku atmosfera była przyjazna i bardzo luźna, co możecie zobaczyć na licznych zdjęciach: 
Rozmawialiśmy o książce, jedliśmy ciasta (pyszne drożdżowe jednej z czytelniczek oraz sernik), dzieliliśmy się radami odnośnie do pieczenia. Po przerwie obiadowej poszliśmy na spacer z przewodnikami z Duces Mazovie, którzy pokazali nam Płock opisany w "Cukierni Pod Amorem".


Przed Hotelem Angielskim. Dom, w którym mogliby mieszkać Zajezierscy podczas nauki Pawła w seminarium. Katedra Płocka i widok na Wisłę. Przed furtką do ogrodu Książnicy.

Pożegnaliśmy się przed dwudziestą, obiecując sobie ponowne spotkanie za rok. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

Dział Promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz