Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!środa, 22 września 2010

Podzielcie się "Cukiernią"!

Szanowni Goście,
Przygotowaliśmy kolekcjonerski dwupak "Cukierni Pod Amorem", do którego dodany będzie numer specjalny "Obserwatora Gutowskiego", poświęcony autorce. Wewnątrz znajdziecie wywiad Doroty Koman, przepisy kulinarne Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, wypowiedzi osób, które ją znają oraz - uwaga! - jeszcze ciepły fragment powstającego właśnie trzeciego tomu!

To nietypowe wydanie będzie dostępne na http://www.empik.com/ od 10 listopada  (już w tej chwili w przedsprzedaży), a prezentuje się tak:

Mamy nadzieję, że się Wam spodoba i zechcecie obdarować nim swoich bliskich.

Pozdrawiam serdecznie,
Agata

3 komentarze:

 1. A czy ta dodatkowa książeczka o autorce będzie dostępna w sprzedaży również osobno?
  Pytam, bo mam już swój egzemplarz I tomu i nie zamierzam go dublować, ale tą dodatkową książeczkę baaardzo chętnie bym nabyła :)

  Pozdrawiam serdecznie odliczając już dni do II tomu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Numer Specjalny "Obserwatora Gutowskiego" na razie będzie dostępny jedynie w dwupaku. Jest on gratisem. Nie chciałabym niczego sugerować, ale cena dwupaku została skalkulowana na tak niskim poziomie, że opłacalnym jest kupić pudełko dla drugiego tomu i gratisu, zaś pierwszy, w superniskiej cenie może Pani podarować komuś pod choinkę, jego cena nie będzie wtedy przekraczać 20 PLN.
  Jeśli będzie zainteresowanie wydaniem specjalnym "Obserwatora" jako odrębną pozycją, zastanowimy się nad jego dystrybucją, ale stanie się to chyba dopiero po Nowym Roku.
  Pozdrawiam,
  Agata Napiórska

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa inicjatywa -ja na pewno kupię, zwłaszcza, że jeszcze nie mam swojego egzemplarza. Na tę iście słodką pozycję wydawniczą mam już chęć od pewnego czasu, więc teraz się skuszę na cukiernię x2 :)

  OdpowiedzUsuń