Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!wtorek, 12 kwietnia 2011

Baby, mazurki, pascha i torty

Podczas spotkań autorskich Małgorzata Gutowska-Adamczyk, autorka "Cukierni Pod Amorem", miała się okazję wielkorotnie przekonać, że ciasta Czytelniczek bywają nie gorsze od tych sprzedawanych w cukierniach.

Tymczasem wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Pewnie niektóre z Was myślą już o świątecznym menu. Interesują nas Wasze ciasta. Co pieczecie? Czy macie stare przepisy swoich mam i babć, czy też dorobiłyście się własnych? Jeśli macie sprawdzone pomysły, na przykład, żeby sernik nie opadł i chciałybyście się nimi podzielić, prosimy o nie. Chciałybyśmy też opublikować na tym blogu Wasze przepisy oraz zdjęcia Waszych wypieków, a nawet udekorowanych stołów.
Wielkanoc była w Zajezierzycach i Długołące zawsze ważnym świętem, co poza religijnym, miało też swój wymiar kulinarny.

Nagrodą za Wasz trud będzie wejście do elitarnego grona Mistrzyń Cukierniczych Gutowa, otrzymacie także egzemplarze Obserwatora Gutowskiego oraz książki naszego wydawnictwa.

Załączam zdjęcie babeczek drożdżowych Autorki, na które przepis znajdziecie w Obserwatorze Gutowskim.Pozdrawiam z wiosennego Londynu, gdzie odbywają się właśnie Międzynarodowe Targi Książki

Agata

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz