Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!piątek, 8 kwietnia 2011

Aleksandrów, Radziejów, Wielgie, Toruń

W dniach 6 i 7 kwietnia Małgorzata Gutowska-Adamczyk jako gość Książnicy Kopernikańskiej z Torunia  w ramach cyklu "Godzinami o książkach" odwiedziła cztery biblioteki województwa kujawsko-pomorskiego w Aleksandrowie Kujawskim, Radziejowie, Wielgiem oraz Toruniu. Moderatorem spotkań był dziennikarz oraz pracownik Książnicy, Mateusz Pejas. Spotkania owocowały w wiele słodkich niespodzianek, albowiem organizatorzy wraz z członkiniami Dyskusyjnych Klubów Książki przygotowali konkursy na najlepszy wypiek.
Autorka odczytała fragment przygotowywanego trzeciego tomu sagi oraz odpowiadała na pytania czytelników.
Poniżej zdjęcia ze spotkania w Aleksandrowie Kujawskim:
Radziejowie, o którego rynku Autorka wyraziła się, że mógłby być rynkiem w Gutowie. Wielgiem, gdzie oprócz gorącego przyjęcia i słodkiego poczęstunku, została obdarowana też przepięknym stroikiem wielkanocnym wykonanym przez miejscowe artystki. 
Oraz w Toruniu, na które to spotkanie spóźniła się nieco z powodu przedłużającej się konsumpcji ciast w Wielgiem:
Książnicy Kopernikańskiej bardzo dziękujemy za zorganizowanie spotkań, dyrekcjom bibliotek za gorące przyjęcie, a Mateuszowi Pejasowi, Sylwii Furgale oraz Pawłowi Chrząstkowi za towarzyszenie Autorce i niezapomniany klimat.
Wszystkim Czytelnikom w imieniu wydawnictwa oraz Autorki dziękujemy gorąco za udział w spotkaniach i zapraszamy na kolejne rozmowy o książkach!

Agata Janaszek z zespołem Naszej Księgarni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz