Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!czwartek, 25 sierpnia 2011

Nasi zagraniczni goście - ujawnijcie się!

Nie wiem jak wy, ale ja zaczynam moje wizyty na blogu od spojrzenia na sam dół, czyli od flag. Bardzo lubię ten moment, kiedy zauważę, że odwiedził nas ktoś logujący się z innego kraju niż Polska. Gości miewamy z różnych stron świata, był ktoś z Chile, z Japonii, mieliśmy odwiedziny z Pakistanu, Australii, Nowej Zelandii, ostatnio zajrzał tu ktoś z Wyspy Jersey oraz z Gibraltaru. O bardziej tradycyjnych kierunkach, jak Kanada czy USA nawet nie wspominam.

Zastanawiam się, czy wśród naszych gości są tylko Polacy, czy też obcokrajowcy mówiący i czytający po polsku? Chcielibyśmy Was poznać i będzie nam bardzo miło, jeżeli zechcecie przedstawić się tym gościom, których już znamy z imienia i nazwiska, to znaczy naszym komentatorom oraz uczestnikom organizowanych przez Naszą Księgarnię oraz Autorkę konkursów.

Napiszcie o swoich wrażeniach z lektury oraz o tym, jak trafiliście na ten blog.
Mile widziane fotografie Waszego codziennego otoczenia.
Odważnych prosimy o maile na adres:
a.napiorska@nk.com.pl
z tradycyjną zgodą na opublikowanie na tym blogu.

Wasze wypowiedzi nagrodzimy książkami.

Pozdrawiam,
Agata z zespołem NK

1 komentarz:

  1. Myślę że to dobry pomysł. Ja również mam wiele wizyt spoza kraju. Cieszę się że czytuje ktoś, to co piszę za granicami.

    OdpowiedzUsuń