Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Podsumowanie głosowania internautów

Uff! To było niezwykle trudne zadanie. Głosy się rozproszyły (głosowaliście tu i na Facebooku), nie wiedziałam, jak zaliczyć niektóre posty, które znalazły się pod galerią, jednak jakby w treści nie dotyczyły meritum. Osatecznie wyłoniły się trzy zwyciężczynie:

Magda Woźniak dostała 16 głosów,
Dorota Zamojska 19 głosów
Marysia Kapaon 24 głosy.

Muszę przyznać, że rodzina jest bardzo mocną stroną Marysi, jak mur za nią stanęła, co cieszy i daje nadzieję, że piękne historyczne tradycje będzie komu kultywować.

Aby  nikogo jednak nie skrzywdzić, postanowiłyśmy docenić wszystkie nasze Autorki.
Każda z Was, również te dziewczyny, które nie miały za sobą tak mocnego rodzinnego wsparcia, otrzyma od nas nagrodę, uważamy bowiem, jak sami pisaliście w swoich komentarzach, że każda rodzina powinna mieć swojego kronikarza, który przechowywałby pamięć o niej dla kolejnych pokoleń, a nasze Autorki właśnie w taką rolę się wcieliły.

To, co teraz jest dla nas oczywiste, kiedyś takie nie będzie. Nasze fotografie będą świadkami obecnych czasów. Pamiętajcie o tym i przechowujcie zdjęcia w rodzinnych albumach.
A może teraz ktoś z naszych gości wybierze się w podróż do dalekich krewnych i porozmawia z nimi o dziejach rodziny?

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszej zabawie, a wszystkie konkursu proszę o adres do korespondencji na mój tradycyjny mail:

a.napiorska@nk.com.pl

Ci z głosujących, którzy chcieliby otrzymać nasze gadżety: pisemka Obserwator Gutowski oraz Journal de Paris również są proszeni o wysłanie adresu do korespondencji na powyższy mail.

Życzę Wam udanego dnia i tygodnia!

Agata z zespołem Wydawnictwa Nasza Księgarnia

5 komentarzy:

 1. Gratuluję zwyciężczyniom!
  Ja swój zestaw pism już posiadam, a innym podpowiem, że warto taki otrzymać :-)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ewentualnie mogę odebrać osobiście w wydawnictwie, albo na Targach?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Autorkom albumów i bardzo, bardzo cieszę się, że Jury postanowiło uhonorować każdą uczestniczkę :-)))
  Pozdrawiam serdecznie!! Magdalena Woźniak

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Doroto, WNK nie będzie mialo stoiska na targach majowych, sądzę że szybciej będzie jednak, jeśli powierzymy przesyłkę poczcie. Oczywiscie zapraszamy też do nas: Sarabandy 24c.
  Pozdrawiam,
  Agata

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jeszcze nie dostałam nagrody. Mama pisała do pani na podany mail ale nie dostała odpowiedzi. Z niecierpliwością czekam na odpowiedz.

  pozdrawiam,
  Maria Kapaon

  OdpowiedzUsuń