Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!czwartek, 11 listopada 2010

Kraków, Siemianowice, Katowice, Łazy

W dniach 6.11 - 10.11 autorka "Cukierni Pod Amorem" spotkała się kilkakrotnie z czytelnikami.
6 listopada, podczas Krakowskich Targów Książki, na stoisku Naszej Księgarni podpisywała "Cukiernię Pod Amorem", swoje powieści młodzieżowe, oraz częstowała gości własnoręcznie upieczonymi ciasteczkami:Tu na stoisku Księgarni Gandalf:W siemianowickiej Bibliotece Miejskiej spotkała się 9 listopada ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku, tu również nie obyło się bez poczęstunku:

 W tym samym dniu odbyło się kameralne spotkanie w katowickim empiku w Centrum Handlowym Silesia. Tu słodki poczęstunek zapewniła cukiernia z ulicy Gościnnej w Katowicach. Spotkanie prowadziła Monika Badowska, pytania zaś dotyczyły nie tylko "Cukierni Pod Amorem", ale również innych powieści autorki oraz jej planów na przyszłość.  


Tu znajdziecie relację ze spotkania na blogu Isabelle:


A tu na stronie katowice.naszemiasto.pl:


10 listopada odbyło się spotkanie z członkami Dyskusyjnego Klubu Książki przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łazach. Dyskutowano o "Cukierni Pod Amorem", kosztując miejscowych słodyczy. W sympatycznych kuluarowych rozmowach czytelniczki dzieliły się spostrzeżeniami dotyczącymi pierwszych dwóch tomów sagi i pytały o dalsze losy jej bohaterów.
Tu relacja ze spotkania Jakuba Pacana:

http://www.zawiercie.info/view.php?mod=kultura&art=4596


Organizatorom spotkań: Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siemianowicach, EMPIK-owi przy Centrum Handlowym Silesia w Katowicach, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łazach oraz prowadzącym spotkania bardzo dziękujemy!

Dołączam się do podziękowań i ślę specjalne ukłony dla Doroty, Agaty Głatki, Moniki Badowskiej, pań z DKK Łazy, Izy i Staszka Sznajderów oraz wszystkich, którzy zechcieli się ze mną podzielić wrażeniami po lekturze "Cukierni". Serdeczne Bóg zapłać!


Pozdrawiamy,
Agata z zespołem Naszej Księgarni,  Małgorzata Gutowska-Adamczyk

5 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że już wkrótce jakaś powtórka na Śląsku ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Żadnych wojaży do końca marca. Jedyne dopuszczalne randki z "Hryciami" ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać że w silesi było uroczo. Dziwię się tylko dlaczego tak mało osób było.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu, nie w ilości siła, ale w jakości.
  A skoro zaczęłaś piec, serdecznie namawiam do udziału w konkursie na słodki wypiek! Twoje muffinki już mogłyby wystartować ;-)
  Pozdrawiam,
  Agata

  OdpowiedzUsuń