Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!piątek, 30 grudnia 2011

Drodzy przyjaciele!

W 2011 "Cukiernia Pod Amorem" osiągnęła szczyty list przebojów księgarń w całej Polsce, została wyróżniona Złotą Zakładką dla najbardziej wciągającej powieści i stała się absolutnym bestsellerem wśród bloggerów i internautów. W bibliotekach trzeba zapisać się na listę oczekujących, aby wypożyczyć "Cukiernię". Dostaliśmy tysiące mejli od wielbicieli sagi, a kalendarz pani Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk pękał w szwach od ilości spotkań. Saga została wydana w formie audiobooka - czyta Anna Dereszowska i po cichu zdradzę Wam, że są plany co do adaptacji filmowej.
A Pani Małgorzata zaczęła pisać kolejną książkę...

To był naprawdę dobry rok!
Dziękujemy, że byliście z nami!

Dziękujemy Małgosiu!

Oby następny rok był jeszcze lepszy! Wszystkiego dobrego!

Wydawnictwo Nasza Księgarnia

3 komentarze:

 1. Uff! To ja Wam dziękuję, Agatki, Aniu, Joasiu, Darku, Agnieszko (ta najważniejsza) i ta druga, Marku, Krzysiu i wszyscy inni, których praca była potrzebna, aby ten sukces osiągnąć i których niesposób tu wymienić.
  Dziękuję za te słowa, czuję się częścią zespołu WNK i chciałabym bardzo, aby tak pozostało. Dziś rozmawiałam telefonicznie z Panią Prezes o kiełkującym właśnie pomyśle na lata 2013-14, który narodził się podczas pracy na "Podróżą do miasta świateł". Nic nie zdradzając powiem tylko, że świat jest "Cukiernią" ;-)))
  Wszystkim moim czytelnikom życzę w nadchodzącym roku wspaniałych przygód literackich! Aby lektury zostawiały w Was trwały ślad, były pożywką dla Waszych myśli i czyniły Was lepszymi!
  Szczęśliwego nowego roku!
  Małgorzata Gutowska-Adamczyk

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja Wam wszystkim życzę wspaniałego 2012 roku i wielu kolejnych

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się bardzo, że znalazłam dzięki Wam wszystkim świat Cukierni. Nie chcę z niego wychodzić:) Najlepsze życzenia dla całego zespołu Naszej Księgarni i oczywiście dla autorki. Oby się pisało, wydawało i sprzedawało!
  Marta

  OdpowiedzUsuń