Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!poniedziałek, 25 czerwca 2012

Od Janikowa do Cieszyna, czyli wiosna z WamiMoje tegoroczne wiosenne wojaże po kraju trwały od 7 maja do 26 czerwca i objęły wizyty w: Janikowie, Szubinie, Wrześni, Starym Mieście, Poznaniu, Kołbieli, Dębem Wielkim, Zielonce, Rybnie, Sieradzu, Ełku, Grajewie, Pruszczu Gdańskim, Gdańsku, Szprotawie, Zielonej Górze, Żaganiu, Nowej Soli, Jasieniu, Siedlisku, Międzyzdrojach, Grójcu, Cieszynie, Strumieniu, Wilkowicach, Jasienicy i Wesołej.

Dziękuję Agacie Janaszek z Naszej Księgarni, wszystkim organizatorom z bibliotek oraz uczestnikom, tak dorosłym, jak młodzieży. Jest mi miło, że mogłam być Waszym gościem, cieszę się, że dzięki Wam zobaczyłam odległe zakątki kraju, utwierdzając się w przekonaniu, że słowo pisane dociera wszędzie i wszędzie są ludzie z którymi można nawiązać sympatyczne znajomości i porozmawiać na interesujące tematy.

Dziękuję i do kolejnego spotkania w bibliotece!

Pozdrawiam,
Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz