Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!wtorek, 19 czerwca 2012

W Grójcu


19 czerwca odwiedziliśmy Grójec. Biblioteka znajduje się przy ulicy Piłsudskiego i sąsiaduje z uroczym parkiem, w którym stoi pomnik Marszałka:


Przed spotkaniem obejrzeliśmy bogatą ofertę księgarni pana Krzysztofa Lichosika. Znajdziecie tam niemal wszystkie nowości, serdecznie polecamy! Spotkanie odbywało się w kawiarni-galerii Kardamon i miało bardzo sympatyczny przebieg.


Goście, jak na kawiarnię przystało, siedzieli przy stolikach, w rogu zaimprowizowano małą księgarnię, można też było zamówić pyszną szarlotkę z lodami, z której słynie ten lokal oraz bardzo dobre espresso! Po części oficjalnej nastąpiły rozmowy kuluarowe. Poniżej z panią Kingą Majewską, dyrektorem Miejskiej i Gminnej Biblioteki w Grójcu. 
Dziękuję za pytania, przyjazną atmosferę i mam nadzieję, że to nie było moje ostatnie spotkanie z Czytelnikami z Grójca!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Fot. Krzysztof Detyniecki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz