Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!wtorek, 19 lutego 2013

Dorota i paryski szyk

Wiele z nas jadąc do Paryża zastanawia się, jakie stroje zabrać, aby wyglądać jak prawdziwa paryżanka. Dorocie się to udało znakomicie! Podążmy jej paryskimi śladami! 
Ja i Łuk Triumfalny
 

 
Na Montmartre
 

 
Na Placu Pigalle
 

 
 
Na Pacu Vendome
 

 
Pod Wieżą Eiffle'a
 

 
Przed Pałacem Luksemburskim
 

 
 
Przy bistro Amelii
 

 
Tu pochowano Napoleona
 

 
W księgarni Luwru
 

 
Z widokiem na wieżę.
 
 
Dziękujemy Dorocie za piękne zdjęcia!
 
Wam przypominamy, że wciąż można przysyłać zdjęcia Waszych wypieków z ciasta francuskiego!
Ponieważ  odnalazłyśmy w czeluściach spamu jeszcze jedną prezentację, Konkurs Paryski wydłuży się o jeden dzień, jednak wyniki postaramy się mimo wszystko podać w poniedziałek!
 
Pozdrwiam Czytelników "Cukierni Pod Amorem" i "Podróży do miasta świateł",
Agata z Działem Promocji WNK 
 
 
 
Zdjęcia internautki usunięte na jej życzenie. 


5 komentarzy:

 1. Dorota i jej paryski szyk, co tu dużo mówić, to klasa sama w sobie.

  Po pierwsze każde ze zdjęć to jakby inna historia z Paryżem i Dorotą w rolach głównych. Jest i dobre wykonanie, jest i pomysł, są także dobre ujęcia. Po za tym ewidentnie widać, że z niektórych zdjęć płynie i nauka… Choćby to zrobione na przejściu dla pieszych – wniosek nasuwa się sam. Dodatkowo Dorota prezentuje pożyteczną lekturę i w ogóle pozuje z książkami w tle, co bardzo jest w cenie w dobie czytelniczego upadku… A po za tym jej ostatnia fotografia propaguje zdrowy sposób bycia – woda wszak jest wskazana i to w dużych ilościach, nawet w czasie zwiedzania Paryża. Ewidentnie fotorelacja tej uczestniczki konkursu przemawia do odbiorcy i pod względem wizualnym i pod względem przekazu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Samo piękno, niezwykła subtelność promieniuje z tych zdjęć, Dorota stanowi jedność z Paryżem. Cudowne zdjęcia, gratuluję, aż chce się pozwiedzać Paryż.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne te zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem oczarowana zdjęciami Doroty :-) Gdybym spotkała ją w Paryżu, pomyślałabym, że to najprawdziwsza Paryżanka. Spójrzcie choćby na pierwsze zdjęcie. Szyk i elegancja. I do tego ta fryzurka, którą często widuję w starszych francuskich filmach. Do tego jeszcze zdjęcie drugie i przedostatnie. Te gesty, te spojrzenie. Zalotnie ale z klasą. Po prostu uroczo. I choć Paryż taki piękny, zamiast na jego skrawki, patrzę na nią.... Nie mam wątpliwości, Dorota nie tylko odwiedziła Paryż ale stała się jego częścią. Piękne, po prostu piękne :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie sposób pominąć bistro Amelii a to jest już wyższy stopień wtajemniczenia. Śliczności!!!

  OdpowiedzUsuń