Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!wtorek, 12 lutego 2013

Emocje paryskie sięgają zenitu

Mamy coraz mniej Waszych zdjęć do zaprezentowania i zaczyna się robić gorąco. Widać to już trochę w komentarzach, ale także w przychodzących do mnie na adres Działu Promocji mailach.

Przypomnę zatem zasady oceniania. Będziemy mieli w tym konkursie aż cztery nagrody, z których jedna z konieczności będzie honorowa. Będzie to nagroda internutów. Ponieważ zwracacie nam uwagę, że takie głosowania prowadzą do nadużyć, postanowiliśmy dać szansę internautom, by się wypowiedzieli i skomentowali oraz wybrali najładniejsze ich zdaniem zdjęcie, ale ten wybór nie będzie nagrodzony.

Nargody przewidujemy dla internauty za: NAJCIEKAWSZY lub NAJDOWCIPNIEJSZY komentarz uzasadniający wybór konkretnego zdjęcia, jako zwycięzcy Konkursu Paryskiego.

Nagroda: książka Inez de la Fressange "Paryski szyk".Nagroda Działu Promocji: podpisana przez Autorkę powieść "Podróż do miasta świateł" w twardych okładkach (opcjonalnie któryś z tomów "Cukierni Pod Amorem" również z autografem!) otrzymają ją trzy najciekawsze paryskie zdjęcia. Wyboru dokona troje pracowników Działu Promocji: dwie Agaty oraz nasz Szef. Przewidujemy trzy równorzędne nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
Nagroda Autorki: Trzy albumy "Paryż, miasto sztuki i miłości w czasach belle epoque" dla trzech najlepszych zdjęć zdaniem Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk.


Przypominam, że nie jest istotne, ile zdjęć przysłaliście, ani kiedy zostały zaprezentowane.
Nasz wybór będzie z konieczności stronniczy i za to Was z góry przepraszamy, mamy nadzieję, że tak jak wiele z Was pisało, dobrze bawicie się z nami oglądajac Paryż na własnych fotografiach oraz na fotografiach swoich konkurentów.

Jeśli macie uwagi do powyższego. Bardzo proszę o komentarze poniżej.

Agata z Działem Promocji WNK

1 komentarz:

  1. Co prawda sama uwag nie zglaszałam ale gdy tak teraz to czytam to dochodzę do wniosku że tak będzie sprawiedliwiej. Prosiłabym tylko, by po zaprezentowaniu wszystkich zdjęć ukazała się informacja, jak długo można zamieszczać pod nimi komentarze. Póki co wszystkie podziwiam ale jeszcze niczego pod nimi nie piszę i po prostu chciałabym wiedzieć ile mam na to czasu. Z góry dziękuję i wracam do oglądania ;-)

    OdpowiedzUsuń