Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Wydawnictwo Nasza Księgarnia zapraszają do lektury!

Wśród książek Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, groteskę, powieść autobiograficzną. Zapraszamy do lektury!sobota, 1 października 2011

"Hryciowie" już są!

Drogie Mistrzynie Cukiernicze Gutowa, Kochani Przyjaciele, Szanowni Goście!We środę wraz z Wydawnictwem Nasza Księgarnia będziemy świętować premierę "Hryciów". W ten sposób słowo stanie się ciałem, a moja cukierniana saga trylogią. Oczywiście w niczym nie porównuję się z Noblistą, jednak trójka to cyfra boża, a ta opowieść rozlała się aż na trzy tomy.
Przepraszam Was za zbyt wiele nazwisk, przepraszam za przeskoki czasowe, przepraszam za urywanie pierwszego i drugiego tomu brzydkim wzorem scenarzystów, niemal wpół zdania.
Tak mi się wydawało najlepiej. Mam nadzieję, że zamykając trzeci tom, westchniecie z leciutkim żalem, że oto przygoda zakończona... Byłaby to dla mnie najpiękniejsza z nagród.

Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Gutowska-Adamczyk 

14 komentarzy:

 1. Niezwykle się cieszę, że już mamy trzecią część :) Długo wstrzymywałam się z czytaniem tomu drugiego, aby potem nie niecierpliwić się tak bardzo i proszę, nareszcie mogę czytać :))

  OdpowiedzUsuń
 2. już się nie mogę doczekać...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też czekam niecierpliwie i dopiero teraz tak naprawdę przeczytam wszystkie 3 tomy razem!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się bardzo cieszę.Tym sposobem czytam poprzednie tomy już po raz trzeci i chyba nie ostatni!

  OdpowiedzUsuń
 5. Radość,że wreszcie są "Hryciowie" i smutek,że to już koniec "Cukierni". Przywiązałam się bardzo do bohaterów.
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 6. Hurrrra! Bardzo się cieszę i z niecierpliwością czekam, aż trzeci tom tej wspaniałej sagi trafi na moją półkę! Pozdrawiam serdecznie Panią Małgorzatę i trzymam kciuki, by ta ostatnia część okazała się jeszcze większym sukcesem niż pozostałe (wspaniałe) dwie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani Małgorzato, to powinno zostać koniecznie sfilmowane! Serialna motywach powieści byłby absolutnym hitem!

  OdpowiedzUsuń
 8. Już czekam z niecierpliwością, zwłaszcza, że dostałam powiadomienie, że już JUTRO mogę odebrać książkę!;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Weszłam dzisiaj do Empiku i jakie było moje zdziwienie, gdy z półek uśmiechali się do mnie Hryciowie, których spodziewałam się w środę! Zaczęłam czytać i bardzo korci mnie by na inaugurację roku akademickiego zabrać ich ze sobą, ale chyba tę godzinkę bez nich przeżyję. Dobrze, że jutro zajęcia na trzynastą, to odeśpię to nocne czytanie, przeżywanie i pewnie podjadanie, bo opisy słodkości - majstersztyk! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Napiszcie, proszę, o swoich wrażeniach po lekturze.
  Pozdrawiam,
  mga

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja to się chyba zwolnię z pracy, żeby kupić. Albo wrócę późno, bo ja chcę JUŻ :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem świeżo po lekturze, połknęłam książkę w dwa dni ciekawa rozwiązania zagadki no i dalszych losów. Szczerze napisze, że mam mieszanie uczucia. Pamiętam z jakimi wypiekami czytałam pierwszy tom, po trzecim czuje jakiś niedosyt, czegoś mi brakuje. Musze to wszystko na spokojnie przeanalizować.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dla mnie rewelacja! Wessala mnie ta ksiazka tak, ze nie jem i dzis nie bede pewnie spala. Pani Malgosiu, dziekuje! Nat.

  OdpowiedzUsuń
 14. Drogie Panie, dziękuję! Tak czy inaczej, z niedosytem czy zassaniem, uczyniłyście mi zaszczyt.

  OdpowiedzUsuń